Монітор Iiyama XB2796QSC-B1 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13808577
9 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | Pivot (портретний режим): від - 2 до + 92|swivel - 180/+ 180|нахил: від -5° до +23 |
| Габарити упаковки, мм | 690 x 465 x 140 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | HDCP|Power Delivery 65 Вт|вбудований блок живлення |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 613.5 x 404.5-550.5 x 224.5 |
| Розширена колірна гамма | NTSC 72%|sRGB 96% |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний|ігровий |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light|гніздо для замка Kensington |
- Ціна: 9 189 ₴






