Монітор Iiyama GB2791QSU-B1 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13808597
16 209 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 320 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.6 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 4 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +23|обертання (Swivel): від -45° до +45|портретний режим: + 90 |
| Висота видимої області, мм | 335.7 |
| Габарити упаковки, мм | 690 x 465 x 140 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | Motion Blur Reducer|X-Res Technology|нічний режим|підтримка HDR |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), безрамковий дисплей, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу, система організації кабелів |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 612 x 403.5-553.5 x 313 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | мультимедійний|професійний|ігровий |
| Фірмові технології | Black Tuner|Low Blue Light|flicker-free|i-Style Colour|гніздо для замка Kensington |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 320 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 550 |
| Ширина видимої області, мм | 596.7 |
- Ціна: 16 209 ₴






