Монітор BenQ EW270Q White (9H.LP7LA.TBE) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13808607
12 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.64 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Вага без підставки, кг | 4.01 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5°/+20|поворот: -20°/+20 |
| Додаткові можливості | вбудований блок живлення|вбудовані динаміки 2x5 Вт|гаряча клавіша перемикання режимів|наскрізне живлення (Power Pass-Through до 65 Вт)|таймер |
| Контрастність хххх:1 | 1200: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 150 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворотний екран, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 613.51 x 371.82 x 59.6 (без підставки)|613.51 x 436.09 x 211.15 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | мультимедійний|ігровий |
| Фірмові технології | Display Pilot 2|HDRi|High Pixel Contrast|Local Contrast|Low Blue Light Plus|Visual Optimizer|eye-care|flicker-free |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 200 |
- Ціна: 12 589 ₴






