Монітор Iiyama GB3295QSU-B1 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13809227
15 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.272 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | Pivot (портретний режим): від - 2 до + 92|нахил: -5° / +23|обертання підставки: -45° / +45 |
| Висота видимої області, мм | 392.6 |
| Габарити упаковки, мм | 890 x 130 x 500 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | PbP (Picture-by-Picture)|PiP (Picture-in-Picture)|smart tv tizen™ + web service microsoft 365 wi-fi 5 + bluetooth 5.2 vesa displayhdr 400 hd|технологія Power Delivery |
| Контрастність хххх:1 | 4000 : 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 48 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 150 |
| Розміри, мм | 717 x 459-609 x 290 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 33 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Black Tuner|Low Blue Light|flicker-free|i-Style Colour|отвір для замка Kensington |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 240 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 357.6 |
| Ширина видимої області, мм | 698.1 |
- Ціна: 15 689 ₴






