Монітор BenQ SL4304 Black (9H.S3KTB.DE2) 43

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13809457
44 969 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.25 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 68.3 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 8.7 |
| Висота видимої області, мм | 529.4 |
| Габарити упаковки, мм | 1075 x 683 x 127 |
| Додаткові можливості | вбудована ОС Android 13|вбудоване сховище 64 ГБ|вбудований медіаплеєр|відеочип G52 MP8|кабелі в комплекті (HDMI, RS-232)|оперативна пам'ять 8 ГБ|процесор A73x4 + A53x4|пульт ДУ|режим роботи 24/7|термін служби панелі 50000 год |
| Контрастність хххх:1 | 1200: 1 |
| Особливості конструкції | VESA 200 x 200, альбомна орієнтація, поворот екрану (Pivot) |
| Розміри, мм | 967.8 x 558.2 x 55.6 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип | Професійний |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Тип монітора | інформаційний дисплей |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | BenQ AMS|BenQ Device Management Solution (DMS)|Energy Star|Google EDLA|Google Play Protect|InstaShare 2|Low Blue Light|Pantone SkinTone Validated|Pantone Validated|X-Sign |
| Ширина видимої області, мм | 941.2 |
- Ціна: 44 969 ₴




