Монітор BenQ SH5504 Black (9H.S3STB.DE2) 55

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13809487
64 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.32 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 800 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 110.3 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 14.7 |
| Висота видимої області, мм | 709.8 |
| Діагональ екрану | 54.6 |
| Контрастність хххх:1 | 1200: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 400 x 400, поворотний екран |
| Розміри, мм | 1237.3 x 709.8 x 56.4 |
| Розширена колірна гамма | 85 % NTSC|95% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 x 12 Вт |
| Тип монітора | інформаційний дисплей |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | BenQ Device Management Solution (DMS)|Google EDLA Certified|Google Play Protect|HDR 10|InstaShare 2|Low Blue Light|Pantone Validated|X-Sign |
| Ширина видимої області, мм | 1237.3 |
- Ціна: 64 529 ₴



