Монітор Gigabyte GS25F14 24.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13809847
4 959 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 24.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.11 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.283 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 2.73 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 302.62 |
| Габарити упаковки, мм | 630 x 414 x 123 |
| Додаткові можливості | вбудований блок живлення|плоский екран|підтримка HDR10 |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 18 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 556.9 x 321.5 x 51.3 (без підставки)|556.9 x 402 x 179.4 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 120% srGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Aim Stabilizer|Black Equalizer|Crosshair|Gigabyte OSD Sidekick|Low Blue Light|Smart OD|flicker-free|гніздо для замка Kensington|лічильник FPS|таймер |
| Ширина видимої області, мм | 543.74 |
- Ціна: 4 959 ₴






