Монітор MSI MAG 272PF X24 (9S6-3CE59T-020) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13811127
8 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.3114 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 6.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|поворот навколо осі (Swivel): від -30° до +30|поворотний екран (Pivot): від -90° до +90|регулювання за висотою |
| Висота видимої області, мм | 336.312 |
| Габарити упаковки, мм | 840 x 460 x 150 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073.7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 612.63 x 364.82 x 51.8 (без підставки)|612.63 x 535.72 x 227.9 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 122% srGB|89% Adobe RGB|94% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | AI Vision|Adaptive-Sync|Anti-Flicker|HDR Ready|Less Blue Light|MSI Eye Care|Rapid IPS|Virtual AIM Point|Wide Color Gamut (sRGB)|гніздо для замка Kensington |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48-240 |
| Ширина видимої області, мм | 597.888 |
- Ціна: 8 429 ₴




