Монітор Philips 27E3U7903/00 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13811147
49 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 70 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.11655 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 37.76 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 6.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від -5 до 20 ° (нахил)|обертання +/-360|портретний режим: + 90 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | 10-бітна глибина кольору|Daisy Chain|Picture-by-Picture (PBP)|Power Delivery (98 Вт)|Thunderbolt 4 (до 40 Гбіт/с)|підтримка Windows Hello|роздільна здатність 5K Ultra HD |
| Контрастність хххх:1 | 2000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Дозвіл екрану | 5120 x 2880 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 624 x 391 x 28 (без підставки)|624 x 566 x 176 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 100% REC709|130% NTSC|160% srGB|99% DCI-P3|99.5% Adobe RGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 29.1 |
| Тип LED-підсвітки | вбудована веб-камера |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Calman Ready|DisplayHDR 600|EasyRead|Eyesafe Certified|Low Blue Light|PowerSensor|SmartKVM|ZeroFrame|flicker-free|multiview: pbp (2x devices)|вебкамера з автоматичним кадруванням|низька затримка вводу |
- Ціна: 49 179 ₴






