Монітор Samsung ViewFinitiy S9 S95UC (LS49C950UAUXEN) 49

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13811867
48 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 49 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.234 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 53 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 10.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 2 до 11 |
| Висота видимої області, мм | 335.232 |
| Габарити упаковки, мм | 1265 x 343 x 481 |
| Динамічна контрасність | Mega ? DCR |
| Додаткові можливості | Power Delivery до 90 Вт|VESA DisplayHDR 400|вбудований KVM-перемикач|вигнутий екран 1000R|роздільна здатність Dual QHD|сертифікація TUV Intelligent Eye Care|широкоформатний |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 210 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 1147.6 x 363.5 x 293.8 (без підставки)|1147.6 x 568.4 x 420.5 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 115% sRGB|92% dci-p3 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип монітора | монітор |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Easy Setting Box|Eye Saver Mode|Flicker Free|Off Timer Plus|PiP|Picture by Picture|adaptive picture|auto source switch + |
| Ширина видимої області, мм | 1191.936 |
- Ціна: 48 319 ₴




