Монітор ASRock PG27QFT2A 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13812207
8 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Вага без підставки, кг | 5.45 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від -5° до +20|поворот (Swivel): від -20° до +20 |
| Додаткові можливості | вбудована Wi-Fi антена (7dBi) |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (100) |
| Розміри, мм | 614 x 366 x 72 (без підставки)|614 x 542 x 258 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | DisplayHDR 400|Low Blue Light|flicker-free|кабельний органайзер Phantom Gaming |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 144|48 - 180 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 15 - 215|265 |
- Ціна: 8 839 ₴





