Монітор ASRock PG27QRT2A 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13812217
8 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Вага без підставки, кг | 4.13 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -7° до +20|поворот: від -20° до +20 |
| Додаткові можливості | VESA DisplayHDR 400|вбудована Wi-Fi антена (7dBi)|вбудовані динаміки 2x2 Вт|радіус кривизни 1500R|рукав для укладання кабелів |
| Контрастність хххх:1 | 5000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 65 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), вигнутий екран, поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 100 |
| Розміри, мм | 610 x 367 x 93 (без підставки)|610 x 568 x 257 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 132% srGB|95% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Low Blue Light|flicker-free |
- Ціна: 8 569 ₴





