Монітор Philips 24B2U4301/00 Black Silver 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13813547
13 279 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.74 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 14.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 4 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від +30° до -5 |
| Габарити упаковки, мм | 650 x 400 x 139 |
| Динамічна контрасність | 50 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | 8-bit глибина кольору|SmartErgoBase|внутрішній блок живлення|плоский екран|сертифікація TCO 10 |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), безрамковий екран, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 0–150 |
| Розміри, мм | 550 x 510 x 230 |
| Розширена колірна гамма | 110 % sRGB|96% NTSC |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | для дому та офісу |
| Фірмові технології | Adaptive-Sync|Eyesafe 2.0|Low Blue Light|SoftBlue|flicker-free|гніздо для замка Kensington |
- Ціна: 13 279 ₴






