Монітор Philips 34B2U3600CH/00 34

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13813567
24 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 10.401 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23175 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 28.26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 7.82 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | +/-180 ° (обертання)|від -5 до +30 ° (нахил) |
| Динамічна контрасність | 50 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | 10-бітна глибина кольору|Power Delivery до 90 Вт|kVM-перемикач|підтримка HDCP (1.4/2.2)|ультраширокий |
| Контрастність хххх:1 | 3500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), вигнутий екран + (1500R), висувна регульована веб-камера, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (180) |
| Розміри, мм | 807 x 369 x 107 (без підставки)|807 x 602 x 287 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 104% NTSC|120% srGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 21.3 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Eyesafe 2.0|Low Blue Light|SmartControl|SmartKVM|SoftBlue|Windows Hello|flicker-free|pip/pbp|smartimage|підтримка HDR10 |
- Ціна: 24 419 ₴






