Монітор MSI MAG 272QPF E20 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13814667
10 079 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-Sync|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 6.2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5° ~ +20|обертання (Pivot): -90° ~ +90|поворот (Swivel): -30° ~ +30 |
| Висота видимої області, мм | 335.664 |
| Габарити упаковки, мм | 850 x 475 x 148 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 110 |
| Розміри, мм | 615 x 369.3 x 53.7 (без підставки)|615 x 538.5 x 227.9 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 127.7% sRGB|88.8% DCI-P3|92.8% Adobe RGB |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | для дому та офісу|професійний|ігровий |
| Фірмові технології | AI Vision|Anti-Flicker|DisplayHDR 400|HDMI CEC|Less Blue Light |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 200 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 72 - 300 |
| Ширина видимої області, мм | 596.736 |
- Ціна: 10 079 ₴



