Монітор Asus ProArt PA248QFV (90LM05K1-B01K71) 24.1

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13814827
10 099 ₴
9 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 24.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:10 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.27 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 11.03 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.7 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 23|обертання (Pivot): від -90° до +90|поворот: від -30° до +30 |
| Висота видимої області, мм | 337.8 |
| Габарити упаковки, мм | 410 x 130 x 610 |
| Динамічна контрасність | 3 000: 1 |
| Додаткові можливості | Asus DisplayWidget Center|Color Temperature Selection|екологічне паковання|сумісність з Mac |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 15 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 531.8 x 350 x 39.7 (без підставки)|531.8 x 531.3 x 190.4 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 100% Rec.709|100% sRGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | ASUS Light Sync|Adaptive Sync|Calman Verified|HDR 10|Low Blue Light|ProArt Preset|QuickFit Plus|flicker-free|гніздо для замка Kensington|заводське калібрування (Delta E < 2) |
| Ширина видимої області, мм | 528.2 |
- Ціна: 9 649 ₴






