Монітор Acer XF273UXbmiiprx (UM.HX3EE.X27) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815167
11 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 270 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.65 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 5.15 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | підтримка HDR (DisplayHDR True Black 400)|широкоформатний |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 614 x 367 x 70 (без підставки)|614 x 520 x 234 (з підставкою) |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Flicker Free|HDR|flicker-free |
- Ціна: 11 839 ₴






