Монітор Asus ProArt Display 6K PA32QCV (90LM0BD0-B01K71) 32

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815197
86 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.116 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 49.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5° / +23|обертання (Pivot): від -90° до +90|поворот (Swivel): від -30° до +30 |
| Додаткові можливості | 218 PPI|Daisy Chain|HDR|kVM-перемикач|вбудований блок живлення|екологічне паковання|енергоефективність|підтримка 10-бітного кольору |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 50 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Дозвіл екрану | 6016 x 3384 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 714.2 x 617.9 x 240.1 |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|98% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Auto KVM|Calman Verified|Color Accuracy ?E < 2|DisplayWidget Center|Flicker Free|Light Sync|Low Blue Light|LuxPixel AGLR|TUV Eye Care |
- Ціна: 86 499 ₴






