Монітор Asus VA279QGS-W White (90LM04J2-B01171) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815387
8 859 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.95 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.311 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 3.9 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | swivel - 180/+ 180|нахил: -5°/+35|обертання (Pivot): від -90° до +90 |
| Габарити упаковки, мм | 670 x 450 x 140 |
| Додаткові можливості | підставка для телефона|сумісність з кріпленням для міні-ПК|ігрові функції GamePlus (приціл, таймер, лічильник FPS) |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 0-150 |
| Розміри, мм | 612 x 367 x 47 (без підставки)|612 x 529 x 229 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | мультимедійний|ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | ASUS Power Sync|DisplayWidget Center|Eye Care Plus|GamePlus|HDCP|Low Blue Light|QuickFit|Trace Free Technology|flicker-free|splendid technology: так|гніздо для замка Kensington |
- Ціна: 8 859 ₴






