Монітор LG 32GS85Q-B 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815407
17 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2724 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 29 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 5.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +15 |
| Габарити упаковки, мм | 969 x 168 x 531 |
| Додаткові можливості | Black Stabilizer|Dynamic Action Sync|FPS Counter|On-Screen Display|OnScreen Control|зовнішній блок живлення |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 713.9 x (501-611) x 253.7 (з підставкою)|713.9 x 428.2 x 54 (без підставки) |
| Розширена колірна гамма | 98% DCI-P3 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип матриці | Nano IPS |
| Тип монітора | мультимедійний|професійний|ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Black Stabilizer|Crosshair|DAS Mode|DisplayHDR 400|Extreme Low Motion Blur|Flicker Safe|Nano IPS|Reader Mode|заводське калібрування (Avg. Delta E<2)|лічильник FPS |
- Ціна: 17 069 ₴






