Витяжка CATA LFK 6001 X (02011603)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815927
2 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 5.2 |
| Вага (кг) | 5.2 кг |
| Висота, мм | 85 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 13 x 64 x 49 |
| Габариті, см | 85 x 600 x 450 мм |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, документація |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 47 |
| Обладнання | з таймером |
| Продуктивність, м3/год | 350 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 10.4 |
- Ціна: 2 589 ₴

