Витяжка CATA TFK 6005 (02034604)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815967
3 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7.7 |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Висота, мм | 180 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 36 x 23 x 65 |
| Габариті, см | 180 x 600 x 280 мм |
| Глибина | 280-440 |
| Додатково | 54-68 |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектація | алюмінієвий фільтр (3 шари), витяжка, монтажний комплект, пластмасовий перехідник патрубка з o 150 мм на o 120 мм, інструкція |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 95 |
| Освітлення | LED (1 x 3) |
| Продуктивність, м3/год | 360 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 10.5-16.4 |
- Ціна: 3 449 ₴


