Витяжка CATA TF-2003 Duralum 900 (02094305)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13815977
4 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 900 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 107 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 12.85 |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Висота, мм | 180 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 36x23x97 |
| Габариті, см | 180х900х280 мм |
| Додатково | 45-57|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 120|150 |
| Комплектація | витяжка, документація |
| Матеріал | Duralum, Нержавіюча сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 107 |
| Освітлення | LED (2 х 3.5) |
| Обладнання | світлодіодне освітлення |
| Продуктивність, м3/год | 600 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 25 |
- Ціна: 4 399 ₴



