Монітор Lenovo 27Q-10 (67E1GAC1UA ) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13817997
25 939 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 26.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2292 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 41 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|VESA AdaptiveSync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 30 до 30|нахил: від -5° до +22 |
| Додаткові можливості | відповідність RoHS|клас енергоефективності: E|оптимізація для Windows, Mac OS та ARM |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 67 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), відділення для кабелів, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (135) |
| Розміри, мм | 609.3 x 389.2-524.2 x 214 |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | ClearMR 13000|Flicker Free|Legion Space|Low Blue Light|eyesafe display|гніздо для замка Kensington|заводське калібрування (Delta E<2)|підтримка Lenovo Artery |
- Ціна: 25 939 ₴





