Монітор Vinga 27S416-11B 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13818187
19 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.16 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 49 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +15|поворот монітора: від -30° до +30|поворотний екран: від -90° до +90 |
| Динамічна контрасність | 10 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 615 x 359 x 44|615 x 444 x 170 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | безрамковий|для відеомонтажу|для програміста|мультимедійний|широкоформатний|ігровий |
| Фірмові технології | Low Blue Light|flicker-free |
- Ціна: 19 029 ₴






