HDD диск Seagate SkyHawk AI (ST16000VE005) 16Tb

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13730247
29 799 ₴
29 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 600 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 16000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 695 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 240 |
| Кількість пластин/головок | відсутність даних |
| Лінійка | SkyHawk AI |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2.5 |
| Розмір, мм | 147 x 101.85 x 26.1 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 8.2 |
| Стійкість до ударів | при роботі 40g |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 29 489 ₴

