HDD диск Toshiba N300 (MN10ADA600S) Bulk 6TB

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13730297
13 599 ₴
13 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 281 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для сервера |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 6000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 730 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка | N300 |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 1000000/- |
| Особливості | toshiba dynamic cache technology |
| Робоча температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 147 x 101.85 x 26.1 |
| Рівень шуму в режимі очікування, дБ | 34 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 4.92 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 8.19 |
| Стійкість до ударів | при роботі до 70g/2ms |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 13 499 ₴
