HDD диск Synology Enterprise (HAT5320-4T) 4TB

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13730307
20 899 ₴
20 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 600 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA (SATA/150) |
| Призначення | Для сервера |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 690 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 281 |
| Лінійка | HAT5320 |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2000000/- |
| Робоча температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 101.85 x 147 x 26.1 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 3.4 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 7.29 |
| Технологія запису | CMR |
- Ціна: 20 679 ₴
