Акустична система Jedel S-560P USB + 3.5mm, 2x3W + 5W, 150Hz-20KHz, з LED Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13731657
549 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Колонна система |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід на навушники | Немає |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 2 |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Розмір пристрою, мм | 64 x 78 x 55 |
| Розмір сабвуфера, мм | 128 x 95 x 105 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 88 |
| Сумісність | Android, iOS, ПК, ноутбуки, планшети |
| Тип акустичної системи | 2 колонки |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 150 - 20000 |
- Ціна: 549 ₴


