Блендер Russell Hobbs 24720-56 Red

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11193667
2 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний моторПотужний мотор забезпечує швидке та ефективне змішування, подрібнювання та змішування різноманітних інгредієнтів.Різноманітність налаштуваньІз різними швидкостями та функцією пульсації ви можете досягти точної консистенції для вашого рецепту.Просте управлінняІнтуїтивно зрозумілі кнопки забезпечують легке використання, навіть для початківців.Міцний кувшинКувшин виготовлений з високоякісного матеріалу, що забезпечує його міцність та довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | стаціонарний |
| Насадки | для розколювання льоду, ніж для подрібнення |
| Програми приготування | подрібнення |
| Розмір, см | 38 x 22 x 27 |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 2 899 ₴





