Фен Remington AC8820 Silver Keratin Protect

-26%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12257697
2 899 ₴
2 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Remington. Тип: фен. Колір: сріблястий. Стан товару: Новий. Живлення: мережа. Тип: фен професійний. Потужність, Вт: 2200. Кількість швидкостей: 2. Кількість температурних режимів: 3. Насадки в комплекті: дифузор. Функціональність: іонізація. Функціональність: подавання холодного повітря. Оснащення: петля для підвішування. Довжина кабеля живлення, м: 3. Оснащення: знімна задня решітка. Вага, г: 1020.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | дифузор |
| Обладнання | знімна задня решітка|петля для підвішування |
| Функційність | подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 2 149 ₴
