Фен Remington EC8930E51 AirVive Digital Dryer

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13023717
4 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.43 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки, фен, інструкція |
| Матеріал | АБС пластик |
| Насадки в комплекті | дифузор, концентратор |
| Призначення | для довгого волосся, для короткого волосся, для кучерявого волосся, для локонів, для неслухняного волосся |
| Розміри, мм | 320 x 100 x 240 |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип мотора | AC |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 4 719 ₴






