Машинка для стрижки Remington HC5810 Black

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13046927
3 249 ₴
2 959 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 10 |
| Кількість установок довжини | 9 |
| Максимальна довжина підстригання | 40 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Матеріал лез | Сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | знімний ніж, леза з самозаточуванням, підставка для заряджання, Швидке заряджання, Індикатор рівня заряду |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
- Ціна: 2 959 ₴
