Витяжка Eleyus BOXER 800 LED 52 WH (4820260521352)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816027
6 169 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 164 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Вага (кг) | 6 кг |
| Висота, мм | 260 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 34 x 33 x 56 |
| Додатково | 48.0-64.0|5-шаровий захист мотору|возможность установки угольного фильтра|гарантія 5 років|монтажні гвинти|пластмасовий перехідник патрубка з O150 мм на O120 мм|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, зворотний клапан, монтажні гвинти, перехідник для повітроводу (150/120 мм), інструкція |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 164 |
| Обладнання | з таймером|зі зворотним клапаном|периметральне всмоктування|пульт ДК |
| Продуктивність, м3/год | 800 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 20 |
- Ціна: 6 169 ₴




