Витяжка Eleyus GEMINI 800 LED 52 WH (4820212117435)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816037
8 859 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 295 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 166 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.4 |
| Вага (кг) | 7.1 кг |
| Висота, мм | 235 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 32.5 x 56 x 32.5 |
| Габариті, см | 520 х 270 х 235 мм |
| Додатково | 69.1|lED-стрічки з кутом розсіювання світла 170?|гарантія 5 років|колекція Eleyus Gemini |
| Діаметр повітроводу, мм | 150/120 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, жироуловлювальний фільтр алюмінієвий, зворотний клапан, монтажний комплект, перехідник для повітроводу (150/120 мм), пульт дк, інструкція |
| Матеріал | Скло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 160 |
| Освітлення | LED стрічка (2 х 3) |
| Обладнання | з таймером|зі зворотним клапаном|можливість встановлення вугільного фільтра|периметральне всмоктування|пульт ДК|сенсорна панель керування |
| Продуктивність, м3/год | 800 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 20 |
- Ціна: 8 859 ₴






