Витяжка Minola HBI 5214 BLF 700 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816077
3 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.3 |
| Вага (кг) | 3.5 кг |
| Висота, мм | 165 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25 x 56 x 33 |
| Габариті, см | 52.5х16.5х29 см |
| Додатково | 68|асинхронний двигун|країна виробник: Китай|металевий корпус з термостійким покриттям|низьке енергоспоживання|фільтр придатний для миття вручну |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, енергокарта, жироуловлювальний фільтр алюмінієвий, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Обладнання | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | до 28 |
| Тип витяжки | повновбудовувана |
- Ціна: 3 239 ₴






