Витяжка Minola HPL 612 BG

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816297
2 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Ширина | 595 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 440 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.6 |
| Вага (кг) | 3.8 кг |
| Висота, мм | 85 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 12.5 x 63.5 x 48.5 |
| Габариті, см | 59.5х8.5х44 см |
| Додатково | 56-63|гарантія: 25 місяців|країна виробник Польща|країна реєстрації бренду: Польща |
| Діаметр повітроводу, мм | 120 |
| Комплектація | алюмінієвий фільтр, витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | Загартоване скло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 80 |
| Обладнання | зі зворотним клапаном|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Продуктивність, м3/год | 450 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 12-15 |
| Тип вбудовування | пристінна |
- Ціна: 2 579 ₴






