Витяжка Perfelli BI 5684 WH 1000 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816357
5 969 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7.4 |
| Вага (кг) | 6.35 кг |
| Висота, мм | 260 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 34 x 56 x 32 |
| Габариті, см | 260х520х280 мм |
| Додатково | 64|фасад з загартованого скла |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, інструкція |
| Матеріал | Загартоване скло, Метал |
| Мотор (потужність), Вт | 100 |
| Обладнання | зі зворотним клапаном|світлодіодне освітлення |
| Продуктивність, м3/год | 1000 |
| Тип витяжки | повновбудовувана |
- Ціна: 5 969 ₴





