Витяжка Perfelli K 5210 I 700 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816447
3 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Ширина | 495 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 483 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.1 |
| Вага (кг) | 4.8 кг |
| Висота, мм | 568-958 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 54 x 55 x 24 |
| Габариті, см | 568-958 x 495 x 483 мм |
| Додатково | 1 двигун|52-61|нержавіюча сталь|фільтр з нержавіючої перфорацією |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | гарантійний талон, гофра, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Обладнання | зі зворотним клапаном|протипожежний кожух електродвигуна |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Тип вбудовування | пристінна |
- Ціна: 3 339 ₴






