Витяжка Perfelli NUOVA 6PWRB BIANCO

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816527
10 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 10.9 |
| Вага (кг) | 9.5 кг |
| Висота, мм | 288 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 36.5 x 66.5 x 40.5 |
| Габариті, см | 28.8 x 59.8 x 29 см |
| Додатково | 52 - 67|клас енергоефективності C|країна виробник Польща|країна реєстрації бренду: Італія|кількість швидкостей: 3|режими роботи: відведення / рециркуляція |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, пульт дк, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | Загартоване скло, фарбований метал |
| Мотор (потужність), Вт | 230 |
| Освітлення | lED-стрічка (1 x 5) |
| Обладнання | з дисплеєм|з таймером|зі зворотним клапаном|керування жестами|периметральне всмоктування|пульт ДК|сенсорна панель керування |
| Продуктивність, м3/год | 1200 |
| Тип витяжки | повновбудовувана |
- Ціна: 10 219 ₴






