Витяжка Siemens LC97FLP60

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816667
40 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Кутова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 890 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 263 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 143 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 21.55 кг |
| Висота, мм | 969-1299 |
| Додатково | 43 (мін.)|45-57 |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Кількість швидкостей | 3 + 2 інтенсивних режими |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, Скло |
| Мотор (потужність), Вт | 140 |
| Обладнання | периметральне всмоктування|сенсорна панель керування|турборежим |
| Продуктивність, м3/год | 717 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 16-20 |
| Тип вбудовування | настінна |
- Ціна: 40 359 ₴

