Витяжка Vestfrost HFB603BGSG

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816687
8 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 288 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 384 |
| Габариті, см | 600х288х384 мм |
| Додатково | 65|кабель живлення з вилкою|країна реєстрації бренду: Данія |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Матеріал | Скло |
| Обладнання | з таймером|керування жестами|сенсорна панель керування |
| Продуктивність, м3/год | 750 |
- Ціна: 8 739 ₴






