Витяжка Weilor WK 62 BL 700 LED

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816767
3 179 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weilor |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 595 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 480 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 67 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 9 |
| Вага (кг) | 8 кг |
| Висота, мм | 923 |
| Габариті, см | 923х595х480 мм |
| Додатково | 52-61|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектація | алюмінієвий фільтр, витяжка, гарантійний талон, енергокарта, зворотний клапан, монтажний комплект, мікрофіша, шнур з вилкою, інструкція |
| Матеріал | фарбована сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 65 |
| Освітлення | LED (1 x 2) |
| Обладнання | зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, м3/год | 700 |
| Тип вбудовування | настінна |
- Ціна: 3 179 ₴






