Витяжка Haier HATS6CBS6BVOC

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13816927
36 119 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 455 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | вугільний, жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 17 |
| Вага (кг) | 12 кг |
| Висота, мм | 520-1100 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 60х52х45,5 |
| Габариті, см | 600 x 455 x 520-1100 мм |
| Додатково | 52|клас енергоефективності A |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Матеріал | Скло, фарбована сталь |
| Обладнання | датчик запаху|індикатор заміни фільтра |
| Продуктивність, м3/год | 570 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 20.5-28.4 |
| Тип вбудовування | пристінна |
- Ціна: 36 119 ₴


