Витяжка Eleyus Storm G 1200 LED SMD 60 WH

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13818437
10 839 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 596 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 226 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 9.3 |
| Вага (кг) | 7.18 кг |
| Висота, мм | 255 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 42 x 63 x 37 |
| Габариті, см | 24.4 х 59.6 х 45 см |
| Діаметр повітроводу, мм | 120|150 |
| Комплектація | адаптер для повітроводу, витяжка, гарантійний талон, зворотний клапан, монтажний комплект, інструкція з експлуатації |
| Матеріал | Скло, фарбована сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 226 |
| Обладнання | з висувною панеллю|зі зворотним клапаном|світлодіодне освітлення |
| Продуктивність, м3/год | 1200 |
- Ціна: 10 839 ₴






