Корпус для ПК be quiet! Pure Base 501 Airflow Window White (BGW75)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13872137
4 599 ₴
4 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Скло |
| Призначення | Ігровий |
| Розташування БП | Нижнє |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Вертикальний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | HDD, Power |
| Вбудовані вентилятори | 2x 140 мм Pure Wings 3 PWM White |
| Габарити (мм) | 450 x 231 x 463 |
| Додатково | набір монтажних болтів (для приводів та материнської плати)|стяжки для проводів (12 шт.) |
| Знімні кошики для HDD | Да |
| Колір лицьової панелі | білий |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 178 |
| Механізм відкривання | знімні бічні панелі |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 368 |
| Потужність блока живлення | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | верхня панель: 2x 120 мм / 2x 140 мм, передня панель: 3x 120 мм / 2x 140 мм, тильна панель: 1x 120 мм / 1x 140 мм |
| Особливості | вікно з загартованого скла, знімні пилові фільтри (спереду, зверху, знизу), можливість вертикальної установки відеокарти, продумана система розміщення кабелів, підтримка радіаторів СРО до 360 мм, сітчасті фронтальна та верхня панелі |
| Серія | Pure Base 501 Airflow Window |
| Сумісність | радіатори СРО до 360 мм |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Ціна: 4 569 ₴






