Моноблок HP ProOne 240 G10 (9M9F9AT) White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13880877
54 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 120 Вт |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Тип | Моноблок |
| Тип підсвітки | LED |
| Чипсет | Intel SoC |
- Ціна: 54 769 ₴



