Блок живлення для ноутбука 1stCharger Lenovo 170W 20V 8.5A штекер 6.3x3.0

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13757107
1 509 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stCharger |
| Вихідна потужність | 170 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 509 ₴
