Блок живлення для ноутбука Merlion ASUS 20V 12А 240 Вт штекер 6.0 * 3.7 0.9м (LAS240/20-6,0*3.7)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13757167
1 450 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 12 A |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.0/3.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 450 ₴


