Неттоп GEEKOM A8 (GMA8R78745HS-161T-EU) Silver

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13901397
36 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEEKOM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Неттоп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, USB Type-C, HDMI, Wi-Fi |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 2500 Мбіт/c |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 120 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Додатково | VESA кріплення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | є |
| Максимальна частота процесора | 5.1 ГГц |
| Мережевий інтерфейс, Гбіт/с | 2.5 |
| Обсяг HDD, ТБ | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Серія відеокарти | AMD Radeon 780M |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
- Ціна: 36 379 ₴
